Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz hoffman_ #9432 üzenetére

    "Hiába az új tévé, ha kényszer-downgrade volt XP-re, ez pedig médialátszásra egy hulladék, nem is hittem volna, hogy ennyire szar."

    ???

    Arra pont ugyanolyan, mint a Win 7. Rossz a lejátszód / kodeked. Vagy mindkettő.

    "Ideális minőség most már csak 720p és 1080p"

    Már amiből létezik.

    "de ilyen minőségben egész szériákat találni... hát, elég nehéz. Ha meg van, akkor sub nincs hozzá normális. Eddigi kivétel a Samurai Champloo."

    ???

    Igazából nagyon könnyű. Persze olyan is előfordul, hogy igényes sub-bal csak 480p van (igaz, korrekt bitrátával), régebbi sorozatok / filmek esetén a HD amúgy is csak upscale, ha nincs BD kiadás.
    1-2 olyan cím van, amiért egy kicsit jobban körül kell nézni (azokból is leginkább a nagyon régiek / alig ismertek (nyugaton legalábbis), ritkaságok).
    Hidd el, hogy eléggé minőség-freak vagyok. ;)

    -------------------------------------

    Revan-kun: "Végeztem a Kodomo no Jikan-al...1 szó: motto!"

    Ugye.

    De még jobban.

    "Jön még új rész vagy az utolsó 1 részes OVA-val kifújt a sorozatnak?"

    Még évadok jöhetnének... De x. Nem tudom, hogy miért ilyen szakadozott a friss megjelenés; vagy hogy egyáltalán lesz-e bármi is. Igény lenne rá..

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák