Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Már több olyan sorozatot szedtem le (főleg a Coalgirls féle változatok ilyenek), amikhez az OP és az ED mellékelve volt külön fájlként, egyébként az egyes részekből meg ki volt vágva (?). Emiatt a feliratokat mindig előrébb hoznom, vagy épp késleltetnem kellett ~90 mp-vel (az OP idejével). Ez azért érdekes, mert a Windows a részeket mindig OP+ED idejével ellátott idővel jeleníti meg intézőben (pl. a videó megnyitva 21 perc, közben 24-et mutat az intéző). Érdekes.. Tehát ez a helyzet, viszont párszor már találkoztam már olyan feliratleírásokkal, amikben megemlítették, hogy az OP és ED videók is legyenek bemásolva a részek mellé (gondolom ezért is van benne alapból a torrentben)... Na most, ezt hogy? Be van másolva, de megnyitok egy részt attól még ugyanúgy nincs benne az OP, és ugyanúgy bénáznom kell a felirattal. Jelen esetben a Bakemonogatari-nál áll fenn ez...

    "Az egyes részek mellé mindenképpen legyen bemásolva a nyitó és a záró képsorok (OP és ED) videója is!
    A feliratokat be kell másolni a részek mellé és azonos névvel ellátni. Pl.: név.mkv, név.ass
    Az adott rész mkv fájljával lehet indítani a lejátszást."

    Erre mi szükség, ha úgyse változtat semmit? Vagy az én gépemmel lenne a probléma?

    Win7, MPC-HC.
    Próbáltam VLC playerrel, no, hát ott egy másik érdekes jelenség volt... Rendesen megjelenítette a videót teljes időhosszában, viszont amikor elérkezett az OP kezdetéhez, szépen visszaugrott a legelejére. A timeline-on sem tudok beletekerni, csak átugrani az OP-t. Ergo, kell lennie valamilyen megoldásnak, hogy rendesen megjelenítse, nem?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák