Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Totheground #8985 üzenetére

    Elszöszöltem vele egy jó 1,5 órát - meg még minden képet külön leszedtem meg feltöltöttem imageshack-re. :D

    ef:

    SPOILER SPOILER SPOILER

    Az, hogy "nii-san" egy féreg.
    Én nem tartom épeszűnek azt a gondolatot, hogy Yuuko Yuu-t hibáztatja azért, mert "nem védte meg". Egyrészt gyerek volt még és éppen akkoriban veszítette el a húgát (persze, hogy nem akar másikat; azt meg végképp nem találhatja ki -annyi idősen legalábbis-, hogy Yuuko mit akart valójában) másrészt, hogy várhat el bármit is, ha nem mond ki bizonyos dolgokat. Mindentől függetlenül maradhatott volna az árvaházban Yuu mellett, csak az önhibájából következő sértettsége / csalódása miatt szívott később keményen. :U És még utána is otthagyhatta volna újdonsült "otthonát", de úgy látszik, jobb szeretett szenvedni. :U Ebből kifolyólag a kicsinyes "bosszúja" is egy légbőlkapott valami - mást hibáztat a saját korlátoltsága és tenni képtelensége miatt.

    SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE

    ----------------------------------------------------

    Láttam, megint téma volt az asztal - nálam most ilyen a desktop.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák