Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz ¤Envy¤ #8818 üzenetére

    Nem emlékszem rá, hogy nem hittem volna el, csak nem akartam elkezdeni. :U

    "Egyébként nem azért nem kezdem el, mert esetleg félnék tőle, hogy nem tetszene. Biztosan nagyon jó. De mégiscsak már az 500. részen is túl van."

    Rémlik? :DDD

    Jó ez a One Piece, többnyire tényleg alázza a korábbi tucatshounen-hármasomat, de azért nem minden tekintetben. Pl. a legösszetettebb sztorija még mindig a Naruto-nak van, bár a Bleach is "új" irányt vett (második szezon), ott is egyre több dolog derül majd ki a főfőfőfőszálból. Fairy Tail meg még alakulgat, de az poénban kb. OP szintjén van. Kíváncsi leszek, hogy a továbbiakban sikerül-e teljesen szétaláznia ezt a többit.

    Nagyon kíváncsi vagyok Luffy-ék további kalandjaira, egyre több infó derül ki a "nagyok"-ról is, csak lassan. Kb. ahogy Naruto-ban az Akatsuki-ról sincs szinte semmi infó az első szezonban. Átok.

    Harmadjára... az már több mint 1000 epizódnyi >csak< One Piece... Van időd. :Y Mást nem is nézel? :DDD

    #viktor900: Továbbra is úgy gondolom, hogy az ún. "lazább" - közönséges izé - stílussal nem feltétlen leszel előrébb. De te tudod. :U Pont.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák