Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #8813 üzenetére

    Épp a 235. részt néztem meg OP-ből. Annak ellenére, hogy nem terveztem maratont belőle, könnyen rá lehet kattanni. És... a Bleach-et, Naruto-t szanaszéjjel alázza poénban, sőt, talán a Fairy Tail-ben sincs ennyi rakás állatság. Fillerek ha vannak, azok is elvétve, de bőven hozzák a szintet. Kegyetlen sorozat... csak ijesztő ez a már leadott 520+ rész, nekem is majdnem 5 hónapba telt, mire rászántam magam, hogy egyáltalán elkezdjem.

    A rajz mondjuk nem mindennapi, nekem mondjuk nagyon tetszik. Időnként viszont kifejezetten ocsmány figurákat tudnak betenni. (Meg hol izompacákok a szereplők, hol vézna nyúlt karú valamik... fura jelenség...) :DDD De ez is ad neki egy löketet. Történetileg amit eddig felvezettek, az nem rossz, sőt kifejezetten jó, és már egy ideje derülnek ki a főszál dolgai, egyre csak fokozódik az izgalom. Valamint nem egyszer volt durván szívszorító történet/jelenet... tehát elég komoly. A harcok meg... ehhez képest Getsuga tenshou, Rasengan, meg Karyuu no Tekken is elmennek a francba. Gomu gomu noooo rulz. :C

    És valahogy az összes karakter epic figura, még Usopp, a maga hiperidegesítő módján is. De a kedvenc Luffy... (lufi. lufi.... lufi.... nem bírom magam túltenni rajta... LUFI.) ilyen sík állat idióta és ostoba személyiséggel megáldani valakit!... :DDD Jah, és az első, akinél nem zavar, hogy női szinkronhangja van, egyáltalán nem hallani rajta. Inkább, mint egy hülyegyerek...Beteg xD. Olyan fejek vannak benne... Aztán ott van Zoro, másik kedvenc. (Samurai Champloo-ból Mugen-nek ugyanez a hangja, stílus, minden, ezért is imádom.) De úgy mindegyik hatalmas arc.

    Korábban komolyan nem gondoltam volna, hogy ennyire jó, féltem a rajztól, meg hogy ennyire túlhypeolt, de szerintem nem hiába. :)) Tényleg nagyon jó.

    Nem mondom, hogy kezdjed el, te döntésed, de én nem bántam meg. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák