Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz unclefucka #5319 üzenetére

    ;)

    :DD

    Azaz. Ha valakivel végleg meg akarod szerettetni az anime-műfajt, indíts neki egy Neon Genesis Evangelion-nal, s miután kiégett az agya, könnyed desszertként tálalj egy School Days-t. Garantált siker. :DDD

    Ó, ne aggódj, még nincs vége. ^__^
    Hát, a 6. epizódon a Csucsu bizony elpityeredett. :B
    Igencsak faintos volt (többek közt) a szertáras rész is :B (Reiji érkezéséig :U)

    Na, ha végeztél a Rin's Classroom Diary-vel meg a 2007-es OVA-val, jön a Ni Gakki, a KORONA a sorozaton (kár, hogy összvissz' 4 OVA). Aztán levezetésnek ugye a 2011-es, beach-hangulatú OAD. Nem tudom, hogy terveznek-e további epizódokat, én mindenesetre igencsak díjaznám...Meg egy BD-ripet is. :D:U

    Ha végeztél velük, ajánlom figyelmedbe a manga-t(bár tudom, hogy nem szoktál olvasni).
    Sokkal részletesebb, picit nagyobb hangsúly helyeződik a drámára (azért nem lesz egy School Days :DDD), meg sokkkkkal tovább megy a sztori (egyébként még ongoing a dolog). És bizony NEM EGY olyan chapter van (jó, igazából az összes:D), amit NAGYON szívesen látnál animálva... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák