Új hozzászólás Aktív témák

  • #PeTeY#

    tag

    zsiga667: Cowboy Bepop-ot még nem láttam, vagyis csak részleteket mikor ment az A+-on, de igazság szerint nem nagyon figyeltem rá, mert mindig valami mással foglalkoztam. Most viszont akkor utánanézek ennek a sorozatnak is. Köszi.:)
    A ''munkához'' pedig gratula, és sok sikert. A Le Chevalier D'Eon pedig eléggé felkeltette az érdeklődésemet (francia ugye, ami nekem ''hivatalból kötelező'', ráadásul az egyik kedvenc korszakomat mutatja be), ugyhogy figyelemmel fogom kísérni, hogy mit alkottok.:D

    Agostino: :DDD Nagy sorozat az tény. Kicsit most haragszom, mert ''lenyúltad'' az ötletem. Én akartam Mugen-fejet magamnak, mint avatar.:) Így viszont marad Jin, vagy még jobb: egy kövér Fuu.:D A baseball-os rész tényleg nagyon jó volt. Végig röhögtem az egészet. Mugen nagy arc, ahogy ''elrendezi'' a kajaszámlát.:) Ja, meg a nyomozó és a baseball-os ürge, ahogy kamunikálnak egymással, vagyis a baseball-os mutogat.:D
    Szívesen néznék még hasonló alkotásokat. Bár egy ilyen anime után, a többi már nem fog olyan jónak tűnni.

    Szerk.: Bocs a sok smile-ért, de többet már nem tudok kivenni (ill. nem akarok).

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák