Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    Vertigo Racing...

    Megvan már pár napja a fullos Fantasma, valamint megvettem minden pályát.

    Kipróbáltam, hogy farm szempontból milyen a legutolsó pálya, de semmi különös, továbbra is a 4. pályán farmolgatok, ott kb 6 percnyi játékkal átlagban 5100-5130 pénz tud jönni. Ezen a pályán tudok a legmesszebb jutni.

    Nem tudom direkt-e vagy véletlen, de úgy tapasztalom, hogy akik ingyen játszanak, azok bármit is csinálhatnak a játékban, de csak a reklám nézésekből tud jönni nekik a legtöbb pénz, míg a magamfajta Double Coin-osoknak már megéri beszarásig ismételgetnie a 4. pályát.
    De még így is rengeteget kell benne farmolni, Double Coin-t szinte szükséges feltételnek mondanám, aki komolyan gondolja az acsik kimaxolását.

    Ami kiakaszt amúgy mostanában, az a Race mód.
    Mondjátok, hogy nem én vagyok durván béna, de iszonyatosan balansztalannak érzem a nehézséget.
    Az alap, hogy mindig full tuningos autóval próbálkozom, de bizonyos pálya-autó kombókon jó vagyok, aztán más kombóval meg esélyem sincs és fogalmam sincs mit csinálhatnék másként.

    Akik játszanak ezzel, azoknak hogy megy ez a Race mód? Mennyi ilyen kupájuk van már meg?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák