Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Narxis #89215 üzenetére

    Sztem meg lenne rá esélyem. A miniPC -k alapból Tablet módban működnek. A gyári ROM -oknak van egy általános hibájuk. Csomó alkalmazás nem telepíthető Play -ről, mert a Play szerint nem kompatibilisek, pedig valójában ez nem igaz, mert manuális telepítéssel szépen futnak. Arra konkrétan emlékszem, hogy Dolphin -t már telepítettem mindenestől, telóról származó, Titanium mentésből és utána működött a LastPass. Ebből gondolom, hogy ha a szinkronizálós készüléken beállítom Titaniumban a LastPass automatizált, időszakos mentését és felhőbe küldését, akkor a nem szinkronizálóson szintén automatikusra állított visszaállítással működhet a LastPass addon, kényszerített kliens módban.

    Jakuu:
    Ha ilyen "jóban vagytok", akkor nem kérdeznél rá a .crc kezelés lehetőségére? Szoktam találkozni TC -vel darabolt állományokkal. A darabok letöltése után, PC -s TotalCommanderben kettőt kattint az ember a mellékelt .crc fájlra és a TC öszzerakja a darabokat. De, Androidon ez nem működik. Találtam rá alternatív megoldást, de körülményes és nem biztonságos, mivel a .crc ellenőrző fájlt egyáltalán nem használja. Tök jó lenne, ha az Androidos TC -ben is működne a .crc -s összeillesztés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák