Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz gordonfreemN #39109 üzenetére

    No, egy kicsit foglalkoztam a dologgal. FullHD monitorral próbáltam. Lementem 180 DPI -ig. Az oldalak megjelenését nem befolyásolta. Legalábbis én nem vettem észre különbséget. A rendszer ikonjai, a vezérlőgombok lettek kisebbek. Dolphinban kikapcsoltam a kitöltést, 50% -ra állítottam a megjelenítést és normálra a betüméretet. Nálam minden oldalra megtartotta a beállításokat. Ami még érdekes, hogy ha kitöltés beállítással felnagyítom az oldalt és 2x rábökök, akkor áttördeli a szöveget. Így viszont nem. Közben rájöttem, hogy ezek a megjelenítési problémák eddig nekem azért nem tűntek fel, mert én otthon is Androidot használok és ugyanezt a Dolphin -t. Így is más a megjelenés, csak nem annyira feltünő. Tudomásul kell venni, hogy e kijelzők fölött eljárt az idő. Ilyen felhasználáshoz legalább a 720x1280, de inkább a FullHD kell. Annyit azért nyertem, hogy véglegesítettem az S2 -n a 220 -at. Jobban bejön, mint a gyári 240. Kipróbáltam a Play -t is, 180 -on sem nyafogott. Frissítettem a Dolphint vele. Bejön az új. Én jelentkeztem tesztelőnek, úgyhogy frissítésnél automatikusan a bétát kapom. Eddig is a leggyorsabbak között volt a Dolphin, de ez az új még rátett egy lapáttal. Aki esetleg Anysoftot kurzormozgató billentyűi továbbra sem működnek, de felvettem a kapcsolatot a Support -tal, kültem nekik screencast videót a hibáról. Remélem, javítják!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák