Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz LonGleY #22273 üzenetére

    "Erre létezik két workaround: a notification bar-on ikon, ami a memóriában tart (egy messenger-nél elég gáz lenne, ha csak néha indulna el a program), és az exit, ami kilövi a programot, amikor már nincs rá szükség. Egy IM-nél vagy egy sport trackernél én tudom, hogy mikor nem kellenek, nem a rendszer..."

    Ezért jelentkezel ki az IM-ből a kilépés helyett, amikor már nem kell. Egyébként egy service is a memóriában tartja, amit kell.

    "A multitasking menüből kihúzott appok változóan reagálnak a cselekményre. Van, amelyik egyből leáll, még akkor is, ha notif ikonja is van (pl. Endomondo), de van, ami semmit nem reagál erre (imo)."
    Imo is valószínűleg azért nem áll le, mert serviceben fut, amíg ki nem lépsz.

    Én is jobban örülnék (hát még fejlesztőként), ha rendesen ki kéne lépkedni a programokból, de sajnos pont a gyökér userek miatt ilyen a rendszer, mert csak indítgatnák egymásra az appokat (és lépkednének ki a home gombbal) aztán nyavalyognának, hogy lassú az egész rendszer, amikor betellt a RAM, mert nem lépett ki semmiből.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák