Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcrazy

    őstag

    válasz efi99 #168428 üzenetére

    Ez nagyban függ a telefonba rejtett és a csatlakoztatott eszköz BT rádió verziójától is.
    Valamint nem mindegy, hogy a normál csatornát használja az adott eszköz vagy a LE-t (Low Energy)
    Itt van egy jó kis olvasmány erről, de azért teszek fel tapasztalati példát is.
    A munkám során Bt Headset-et használok, amit a kocsiba beszálláskor nem kapcsolok ki A telefonom 5.0-ás Bt-vel van szerelve, a Headset kb 3.0-ás és az autó 3.2-es.
    Van még ugye az okosórám, ami adatátvitelhez a LE technologiát használja, de beszélgetéshez más csatornát (ebben nem vagyok teljesen biztos) és egy OBD 2-es BT 1.5 verziós diagnosztikai eszköz(ami még nem tud LE technologiát, mert az csak 4.0-tól van), amit a Hybrid Assistant app-hoz használok (illetve csak használtam, mert már más van helyette).
    Szóval a telefonom tud egyszerre kapcsolatot tartani az összes eszközzel, de pld beszélgetés (telefonhívás) használatakor csak egy eszközön van hang. Vagy a kocsi kihangosítóján vagy a Headseten vagy az Okosórán. Viszont hívást indítani, megszakítani tudok a Headset-el is és az autó kihangosítójával is. Az ODB2 modul az Okosóra és az összes további eszköz - együtt a telefonnal - mindig kapcsolatban marad és szakadásmentesen működik.
    Zenehallgatáshoz egy magasabb Bt verzióra van szükség minden eszköznél , mert ha jól tudom csak Bt 5-tól tudja a Dual Audio módot.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Mcrazy

Új hozzászólás Aktív témák