Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz k850 #136456 üzenetére

    Egyebkent a nagy testver nelkul a mai vilag elkepzelhetetlen lenne.
    Nem tudom,ki emlekszik meg a google kereso elotti idoszakra?
    Altavista meg a tobbi hasznalhatatlan szemet.
    Beirtal egy kulcsszot,es talan az otodik oldalon jott egy valamennyire relevans talalat.
    Szerintem baromi kenyelmes, hogy a google es a youtube is talcan kinalja neked nem csak a reklamokat,de azt is,amire valoban szukseged van. Fokent erre van az adatgyujtes (meg nyilvan a jobban mukodo celzott reklamokra is)
    Nagyon jo pelda erre, hogy elobb tudja a google,hogy influenza jarvany indul egy regioban,mint az illetekesek,pusztan abbol, hogy hirtelen sokkal tobben kezdtek el a neocitran kulcsszora rakeresni a kornyeken :DDD

    Nyilvan hosszutavon ez veszelyes is lehet,de kicsiben nem az,mert ezek a cegek belebuknanak abba,ha apropenzert eladnak telemarketinges cegnek az adataidat.
    Meg azzal is tobb millio usert veszitenenk, ha segitenenek a rendoroknek mondjuk az autotolvajok,betorok elkapasaban. (a torvenytisztelo polgarok bizalma is radikalisan csokkenne irantuk ezutan)
    Mas ligaban jatszanak ok,nem sullyednek le erre a szitnre.

    Vannak azert dolgok,amikre figyelni kell.
    Peldaul a fonokomnek is van viberje, igy ha mondjuk berakok egy olyan profilkepet oda,amin rozsaszin tangaban krobacsolom magam, akkor ... a fonokom jot rohogne rajta,mert jo arc, de ez nem minden cegnel fer bele.
    Vagy mondjuk amikor betegallomanyban vagy,es kipostolsz egy kepet egy jol sikerult randirol, akkor azt tuti,valamelyik kollegad elkuldi a gorenak. Na ilyen volt konkretan nalunk,es ennek mar egy jofej fonok se orul :D
    En egyetlen kollegamat se vettem fel facebookra,es a valodi vezeteknevemet sem adtam meg, a hasonlo szituk kivedese erdekeben.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • Ghoosty

    őstag

    válasz k850 #136456 üzenetére

    Minimális spam-et kapok, telemarketinggel már évek óta nem kerestek, a reklámok totál random jelennek meg, ha egyáltalán megjelenik szóval vagy leszarnak vagy egész jól csinálom. Zavarosban nem halászok, sosem tettem, de attól még nem akarom kirakatba rakni az életem.
    Azzal is tiszában vagyok, ha valaki engem akar, az meg fog találni, de ha valakinek mindegy, csak legyen valaki, az meg jó eséllyel el fog kerülni.

Új hozzászólás Aktív témák