Új hozzászólás Aktív témák

  • Orionk

    senior tag

    Sziasztok !

    Segítségre van szükségem. Köszi szépen.

    Egy Prestigio Multiphone 4322 DUO okostelefonom van, Jelly Bean androiddal, aminek a verziója azt hiszem, hogy 4,1. Mobilarena cikk a készülékről
    Idén májusban járt le a 2 éves garancia a telefonról és én vettem vadi újan.

    Most kezdenek az alábbi gondok lenni a telefonnal:
    - Nem tudok telepíteni semmit, mert azt írja, hogy nincs elég tárhely, holott kb. 100 MB szabad terület van a belső tárhelyen és az általam beletett 16GB-os micro SD kártyán is bőven van még hely.
    - Ez miatt a Google alkalmazások már nem is szinkronizálnak, mert problémáznak a szabad hely miatt.
    - Letelepítek néhány programot, de a felszabaduló helyet is felzabálja valami, szerintem maga az android.
    - Nincs elég RAM memória sem. A futó alkalmazásoknál leállítok dolgokat, de rögtön betölti a felszabaduló helyet az Android.
    - Leállnak alkalmazások, rendszeralkalmazások is. Kiírja, hogy valami része leállt az androidnak, ami miatt nem tudja megjeleníteni az Desktop-ot/Asztalt.
    - Nem tudok böngészni, mert egyszer csak kiírja, hogy LOW MEMORY és leállítja a böngészőt.

    Mi lehet a megoldás, hogy újra minden rendesen működjön, mint pl. fél évvel ezelőtt ?

    Esetleg állítsam vissza gyári beállításokra és telepítsem újra fel azokat, amiket használok ?

    Köszönöm szépen.

    BEJEGYZÉS SZERKESZTÉS :
    Ha kikapcsolom és kb. 5 perc múlva újra bekapcsolom, akkor kicsit jobban működik és kb. 1 órán át nem jelentkeznek a fenti gondok. köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák