Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    Olyan billentyűzetet tudtok még, ami hasonlít a Smart Keyboard PRO egyszerűségére és elrendezésére?

    Nekem nem kell se szótár, se diktálás, se semmi, mert így gyorsabban és pontosabban tudok írni. Ami jó a Smart Keyboard-ban a leegyszerűsíthetőségen kívül, hogy gesture-ökkel tudom léptetni a kurzort, és mozdulattal tudom lecsukni a billentyűzetet, ha nincs rá szükségem. Ja, meg hogy nagyon rövidre be lehet állítani az alternatív gombokhoz szükséges nyomvatartási időt, és hogy egyből a hosszú ékezetest hozza ki az adott betűknél, nem a számokat vagy egyebeket.

    Tökéletes lenne, de van egy hibája: ha be van kapcsolva az előugró előnézet (a gomb lenyomásakor a gomb fölött megjelenik a lenyomott gomb piktogramja), az ugyan segít a pontosságban, mindig látom, hogy konkrétan mit nyomtam le, viszont ha nagyon gyorsan gépelek, ezek a piktogrammok elkezdenek csúszkálni mindig az újabban lenyomott billentyű felé, nem maradnak egyhelyben. Ez egy nyilvánvaló bug, amit próbálok is majd megfogalmazni angolul, hogy javíthassák, de gondoltam, kipróbálnék 1-2 másik billentyűzetet is. Mit javasolnátok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák