Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz cimbi186 #48395 üzenetére

    Ez semmiképpen sem Android belenyúlás. Pont ezért nem tudják az Androidos alkalmazások megoldani. Csodálkozom is a dolgon, főleg egy ilyen Google közeli márka esetében. Szerintem a teló kernelében és/vagy romjában van a turpiszság és az nem annyi, hogy lemaradt egy menüpont. Én arra tippelek, hogy külön mappából játsza le a fájlokat, de ugyanaz a közös hangcsatorna, vagyis a kontroll. Ha így van, akkor ennek rendszer szintű megváltoztatására biztos nem ebben a topikban találsz megoldást. Arra tudok/tudunk ötleteket, hogy miként lehetne kicselezni. Az igényed szerintem alap, tehát biztos nem egyedül vagy ezzel a problémával. Első körben Gugliznék vmi ötletet. A javaslatok közül vagy a telóddal kapcsolatos topikokat, vagy az XDA developer fórumát preferálnám. Ennek hátránya, hogy mivel rendszer/kernel szintű beavatkozást sejtet, ezért minimum a root alapfeltétel lesz. Vagy maradsz az itteni ötleteknél. Én úgy gondolom, hogy amit javasoltam, az teljes körűen megfelel a leírt elvárásaidnak, sőt, további lehetőségek is vannak benne. A számítástechnikában soxor egyszerűbb megkerülni a problémát, mint megoldani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák