Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Jim74 #18457 üzenetére

    Én azért nem használom a swiftkeyt, mert nincs hozzá magyar billentyűzet.Nyitottam már róla topikot a switfkey fórumán, erre jött egy moderátor, hogy van szavazós téma, ahol lehet szavazni arról ,hogy melyik nyelvnek megfelelő billentyűzetet csinálják meg, megnéztem, hát a magyarra csak elenyésző szavazat érkezett.Viszont vicces, hogy a swype-ban úgy van magyar billentyűzet, hogy az alkalmazás maga ingyenes, és amúgy szerintem nagy programozási művelet sem lenne plusz a layoutot megcsinálni, de ők szavaztatnak, és pénzt kérnek a programért.Ez még nem lenne baj, de pont emiatt, az ékezetes betűk hiánya miatt nálam sokat téveszt, a swype ennél pontosabb és nagyon nem hátrány a magyar billentyűzet.
    Nekem fent van a swiftkey, várom mikor lesz hozzá magyar billentyűzet, illetve várom mikor nő fel a swypehoz, mert egyelőre- nálam- a swype ül a trónon, a leggyorsabban vele tudok írni, a beszédfelismerés pontosságáról már nem is beszélve, ott a google is kullog a nuance után.

    Ja még vmi, mindig is beta marad és sosem kerül fel a google playre, de sebaj, ha ezzel együtt is számomra a legmegfelelőbb.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák