Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz woodworm #152087 üzenetére

    No igen, a régi berögződések korlátozzák az embert :K

    Wolfskin

    DW sokkal többet nyújt, mint a Rocket, bár nem ugyanaúgy. Olyan statisztikát dob eléd a lefolytatott hívásokról (ha érdekel ez a része), hogy csak lestem. Tud SMS-t is kezelni, tehát ehhez sem kell másik programot használni, bár valami okból kifolyólag mégis inkább a Textra mellett döntöttem sms témában. Ja igen, mikor nézegettem nem volt olyan funkciója, hogyha nem férsz bele a 160 karakterbe ékezetes spec karakterek miatt, akkor "ékezetlenítsen"

    Ami még esetleg érdekes lehet DW-vel kapcsolatban, hogy kétféle verzióban lehet megvenni:
    - play áruházban -> ugyanazon fiókkal akármennyi készüléken használható
    - alkalmazáson belül -> adott telefonhon használható csak, mert a telefon egyedi azonosítójával készül a feloldókód (vagy valami ilyesmi)

    Viszont volt valami kavarás google-val SMS miatt [link] és az appon belüli vásárlás esetén meg kell keresni a fejlesztőt, aki olyan promóciós kódot ad, mellyel ingyenes lesz a Google Play-es Pro telepítőcsomag. Azt viszont nem tudom, hogy ez a promóciós kód időhatáros-e?

    Ha megvetted, majd légyszíves egy rövid összefoglalót írj róla, ha "belaktad" :R

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák