Új hozzászólás Aktív témák

  • Pancsermeste

    őstag

    Sziasztok!
    Kipróbáltam a BlueMail-t.
    Alapvetően nem rossz, de talán egy kicsit bonyolult és rendszertelen a beállításai, nem olyan jól áttekinthető.
    A fiókonkénti egyedi értesítő hangokat be tudtam állítani, ennek örülök.
    Ám, valahogy kicsit döcögősebb a megjelenítés görgetésnél, mintha néha kicsit akadozna, tehát valószínűleg elég nagy az erőforrás igénye.
    Három dologra nem találtam megfelelő beállítást, ami myMail-ben alapból tökéletesen működött.
    Az egyik a szövegméret. Itt van auto, valamint 10-24-ig. Nos, akár melyikre állítom, sehogy se jó, önkényesen variálja a megjelenített szöveg méretét, hiába van fix méretre állítva, van ahol nagyon apró, van ahol megfelelő.
    A másik, hogy a 4 db fiókomhoz automatikusan társított kis ikonokat, amit szeretnék megváltoztatni, hogy jobban felismerhetők legyenek. Ám csak a személyes profilképek jelennek meg a levelezésekben. Ezeket a fiók ikonokat is meg lehet valahogy változtatni?
    A harmadik, hogy Gmail-nél és myMail-nél is a csatolt kép előnézete automatikusan megjelent. Itt viszont ezt nem tudom sehogy se beállítani. Automatikus csatolmány letöltés be van állítva, mégse jelenik meg a preview kép, csak amikor rákattintok, akkor tölti le és jelenik meg. :U

    -= Pancsermeste® =-

Új hozzászólás Aktív témák