Új hozzászólás Aktív témák

  • lordjancso

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy alkalmazásomban ezt a PagerSlidingTabStrip komponenst használom a menük és annak tartalmának megjelenítésére.
    3 menüpontom van, ugye mindhárom egy-egy fragment amik egy ViewPager-ben helyezkednek el.
    A MainActivity-m onCreate metódusában megkeresem az xml-ben lévő ViewPager-t, hozzárendelem a tabokat, minden oké, a menüm tökéletesen működik.
    A probléma ott kezdődik, hogy az egyik menüpontom tartalma (tehát a ViewPager-ben lévő Fragment tartalma) egy ListView lenne.
    Az adott fragmentemmel extendelem a ListFragmentet, onStart metódusában csinálok egy ArrayListet, amit feltöltötök a menüpontokkal, majd példányosítom a menüadapteremet, aminek átadom ezt az ArrayListet és a végén meghívom a setListAdapter(adapter) függvényt, így átadva a feltöltött adapteremet.
    A problémám az, hogy csak várom a csodát, de egy tök üres fragment jelenik meg az orrom előtt... :)
    Nem tudna valaki tippet adni, hogy mi felett siklottam el?
    Remélem elég infót adtam, hogy tudjatok segíteni!
    Előre is köszönöm!

    Szerk: Valószínűleg azt nem tudom, hogy tegyem rá a ListView-t a layoutra...

    [ Szerkesztve ]

    Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

Új hozzászólás Aktív témák