Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz miksza63 #62919 üzenetére

    Ez is OK, csak te ugye 7 hüvelyket írtál. :)

    (#62921) csendes

    Én sem ismerem, de a B-tel azért egy kicsit ismertebb és régebb óta is létezik (közel 20 éve). Ettől függetlenül mindenki ott vásárol ahol szeretne.

    (#62923) Victoryus

    Most már én sem értek egyet. Ennyire mélyen nem ismer(t)em az Androidot, korábbi tapasztalatok alapján írtam azt amit, de most utánaolvastam és már tiszta a dolog.
    A szóban forgó XML fájl a framework-res.apk-ban található, amit előbb vissza kell fejteni. Ez után meg lehet nyitni ezt az XML fájlt, át lehet írni a kapacitásra vonatkozó részt. A továbbiakban két mód van: újrafordítod az egészet, vagy csak ezt az egy darab fájlt cseréled ki. Utóbbi esetben annyit kell csak tenni, hogy ezt az apk-t megnyitod a 7zip-ben, törlöd az eredeti power_profile.xml-t és hozzáadod az átírtat, utána pedig a tableten lévő apk-t kicseréled erre a módosítottra. Természetesen rootolt rendszer szükségeltetik ehhez a mutatványhoz.

    (#62927) Alabástrom

    Sokkal olcsóbb (ME176CX 16GB 25 vs 40-43 ezer Ft), főleg azok, amiket már rég nem forgalmaznak (Nexus 7 pl.). Megesik ez ugyanúgy a vadonatújakkal is, de eldönti mindenki majd maga megér-e neki ez ekkora "kockázatot".

    (#62929) MikaVejneGI

    Feltételezem Tab E 9.6 akart az a 9.7 lenni. Ebben az esetben Huawei MediaPad T1 10 az ajánlottabb.

Új hozzászólás Aktív témák