Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz keszo #45838 üzenetére

    Hozzáteszem,hogy ha tényleg csak olvasásra kell és árérzékeny a dolog akkor egy 708dr/704t/Concorde Tab Rooke is használható a célra.Mondom ezt úgy,hogy most egy 79qci-t használok ips panellal és baromi jó,de a gagyi My Audio 708dr-el (aminek tényleg silány egy monitorja van,de legalább 1024x600 a felbontása) is vígan olvastam napi 1-2-3 órát esténként.Előtte két olcsó Prestigio (3172B/3774B) készüléket használtam ami 800x480-as felbontást tudott és szintén csak sima tft panellel rendelkezett(bár egész jól bírta a döntögetést) és majd másfél évig vígan használtam,a szemem is megmaradt és többszörösen visszahozta az árát.Egyet kell tudatosítanod,hogy menyiért mit kapsz.13-20 ropiért(durván 5-10 könyv ára) nem kell csodát várni,de ettől még bőven használható.Igen a panel döntésre érzékeny,de én mindig is szemből olvastam könyvet,bármilyen furcsa is.Igen az ips és akár az e-ink más kategóriát képvisel,de más az áruk is.Az aksi sem lehet ebben az árszegmensbe nagy durr,de ofline használat mellett egy visszafogottabb monitor beállítással azért elég sokat meg lehet spórolni az üzemidőből.
    Különben én is gondolkodtam az S1-en és bár mint tablet,nálam teljesen megbukott,de mint extra olcsó könyvolvasási lehetőségként,kis kompromisszumokkal és főleg ennyiért vállalható dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák