Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz ®abstract® #85700 üzenetére

    Nekem most egy 50x50x8 mm-es (szóval nem egy óriási) borda van az A95X F4-esen (ez ugyebár S905X4-es CPU-val szerelt eszköz). AIDA64 és Kodi System Info szerint is alapjáraton 50˚C-os, SD filmezésnél 55˚C-os, 720p anyagokkal kb. 58-60˚C-os, magas bitrátájú 1080p/4K anyagokkal vagy a rendszer határait feszegető játékokkal megküldve 65-72˚C-os. És mindent szépen visz a gyári rendszer, az előre telepített Kodival és Plex klienssel.

    Ez kb. 10˚C előny a gyári állapothoz képest. Nem tudom, mennyit hozna pluszban egy nagyobb borda, de elképzelhetőnek tartom, hogy nyerhetnék még 10-15˚C-ot, csak már nem foglalkozom vele. És mindez droid alatt. CE-t futtatva én nem is mókolnék a hűtéssel, mert gyárilag megáll 70˚C alatt pl. a Tanix TX3-as. Egy nagyobb bordával, CE-t futtatva én reálisnak tartom az 50˚C körüli max hőmérsékletet.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák