Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz ztsoft #30267 üzenetére

    Szia!

    Neked mi a leírás? Én a 3. (3) alapján csináltam.

    1. Röviden megnyomom az légegér TV gombját, nekem erre bekapcsol a piros LED, de valószínűleg csak fordítási hiba az off.
    2. Hosszan megnyomom az légegér TV gombját, erre a LED lassú villogással jelzi, hogy tanuló módba váltott.
    3. Összeérintem a két távirányítót, megnyomom és nyomva tartom a TV bekapcsoló gombját, amikor vette a légegér a jelet, a LED égve marad.
    4. Megnyomom a légegéren a párosítani kívánt gombot, ekkor a LED lassú villogással jelzi, hogy sikeres volt.
    5. Légegér TV gombjával kilépek, LED villogása megszűnik.

    Nekem a lassú villogásnál hiába nyomom a TV bekapcsoló gombját, semmi sem történik, idővel a villogás is kikapcsol.

    Világítós légegér papírja nincs már meg, gondolom az is hasomlóan működik.
    Rövid nyomásra villog a LED, ezután hosszan nyomva, gyorsan villog, elengedve lassú villásra vált, bármelyik TV gombot megnyomva azonnal égve marad a LED, megnyomom a hozzárendelni kívánt gombot, erre lassú válligásra vált, léegér TV gombját megnyomva, közepesen lassan villog, majd kikapcsol.

    Megnéztem telefon kamerájával, a mikrofonos légegérnek nem jelez az infrája, világítósnak, mind a 4 színes gombra villan.

Új hozzászólás Aktív témák