Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz SunMount3r #28226 üzenetére

    Amit feltelepítettem vagy rajta volt az szépen megy, YT 4K tökéletesen működik, Archos Player teszi a dolgát, Chrome-ot próbáltam, ezek jól működtek. Amikor úgy döntőttem, hogy kipróbálok egy S912-est akkor úgy voltam vele, hogy 1 hét múlva kézbevehetem, ezzel szemben 36 óra múlva már nálam volt és ment rá az akkori LE9-es (8.90.4), már az is jobb volt mint amit korábban próbáltam az S905-ösön de még voltak hibái, nem ment hálózatról egy-két egyszerű anyag, csak pörgött a fogaskerék, jelezte, hogy elindítva de semmi, aztán jöttek sorba a frissítések és egyre jobb lett a helyzet, most ott tartunk, hogy szinte minden tökéletesen működik, a Leia sokkal jobb, mint a Krypton, de azért még akad egy-két apróság, pl. menet közben nyomok egy infó gombot vagy bármit, hogy lássam az adatokat akkor röccen a film, ez még hiba, de szinte biztos, hogy javítva lesz, korábban a feliraoknál is voltak röccenések, most úgy látom, hogy javítottak rajta, mert észrevehetetlen. 1-2 4K-s tesztfájlt még nem visz, de ezek pl. a Leia alfa állapota miatt szerintem javítva lesznek. Szóval ajánlom az S912-est, de csak Mecool M8s Pro L-lel van saját tapasztalatom, LE alatt van minden ami kell, 2,4 GHz, 5GHz viszon a sok jó tulajdonsága mellett, Widewine L1, HDCP 1.x van egy gyenge pontja, a 100-as LAN, viszont azt maximálisan kihajtja, a Billy Lynns Long Halftime Walk HDR HFR anyag hálózaton keresztül röccenésmentesen ment, mondjuk valahol itt lehet a határa és ha ez így van akkor bőven elég normál filmnézésre, ha nem akkor ott az USB-LAN vagy az 5GHz-es Wifi.

    (#28233) Beni2360
    LE 9.X, S912

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák