Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levwi

    aktív tag

    válasz Ren Hoek #8612 üzenetére

    Ki beszélt itt a hűtésről én az órajelekről beszéltem. Felőlem folyékony nitrogénes hűtés is lehet, de egy átlag user nem fogja oc-zni a kártyát ezért így életszerű, hogy ref órajelest ref órajelessel hasonlítani. Proci-nál se azt nézed mennyire lehet húzni hanem azt, hogy out of the box mit tud.

    Huawei P20 Pro Black

  • velizare

    nagyúr

    válasz Ren Hoek #8612 üzenetére

    a fury xből az a referencia, amit kiadtak, azzal a hűtéssel, amivel kiadták. a hőfokokból annyi látszik, hogy a hűtést tekintve van még benne tartalék, az bírna többet is.
    rá lehet tenni a 980ti-re is egy játékvíz csonkot adapterrel. nzxtnek és corsairnak van rá megoldása. hangerőben nem tudom, mennyit nyerne, hőfokban 5-10 fokot max. mintha nem lenne mindegy, hogy 50 vagy 60.
    amíg az órajeleit nem piszkálod, teljesítményben nincs jelentősége mivel hűtöd, mert a refhűtéssel nem throttlingol egyik kártya sem. delta fps nulla, hangerő és hőfokok már más kérdés. kérdés, hogy emelt volna-e az nvidia az órajelen is, ha vízzel adják ki a 980ti-t. szerintem nem, mert ők a furyval szemben pozícionálták be a kártyájukat. de igazából nincs jelentősége, mindkét kártya olyan hűtéssel, rammal, shaderrel és órajelekkel jött ki, amilyennel.
    hogy ezzel az overclocker's dreammel mi a helyzet, az számomra talány. nagyon csúnya lenne ilyet bekamuzni. szerintem arról lehet szó, hogy vagy a kereskedelmi forgalomba dobott előszéria miatt, vagy más okok miatt nem volt stabil a hbm tuningja, ezért azt a részt lezárták. lehet, hogy később aktiválják, lehet, hogy nem. ez a történet itt lóg a levegőbe, és eddig nem nagyon magyarázta meg senki, miért történtek a dolgok úgy, ahogy.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák