Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz letepem #16128 üzenetére

    Nincsenek, csak olvasom a híreket és a statisztikákat, az AMD olyan lejtőn indult el, ahonnan nagyon nehéz lenne visszamászni. Én örülnék a legjobban, ha lenne értelmes verseny és lehetne jókat morfondírozni azon, hogy melyik oldalt válassza az ember.

    A legnagyobb problémám a driver: ahány AMD kártyám volt, annyiszor szívtam a driverekkel. Másik oldalra is igaz, hogy voltak gixerek, de legtöbbször pár napon belül javítottak mindent ha homok csúszott a gépezetbe. Több monitor kezelésével is voltak gondok. (gugliztam eleget, köszönöm elég volt inkább eladtam és vettem más kártyát)
    Aztán ott vannak a játékok. Egyre több játék az Nvidia optimalizációt kapja. Mára már eljutottam odáig, hogy kb minden játék amit játszok Nvidiás game, egyetlen kivétellel az pedig a BF, de ott is hoz annyit az Nvidia, hogy ne kelljen aggódnom semmi miatt. Az olyan gamek amik szinte élvezhetetlen, demo jellegűek, nem érdekelnek már és szerintem nem én vagyok egyedül ezzel. Hol teszel bele egy Hitmanbe vagy egy Ashes of Singularitybe 100-150 órát?
    Az üres ígéretek pedig hajjaj! Mai napig emlékszem rá, mikor felcsendültek az első hírek a Mantle-ről. Mindenki úgy beszart, hogy elkezdték feltenni hardverapróra az nvidia kártyáikat aztán jött a nagy hoppá. Én kivártam, de olyan pánikot keltettek azokkal a hírekkel és alig valósult meg belőlük valami. Jah igen a DX12-t az AMD-nek köszönhetjük. Ez úton is köszönetet mondanék azért a sokszáz játékért ami DX12-re megjelent. Persze erről nem az AMD tehet, de akkor ne pocsékoljanak olyanra időt, költségvetést amivel gyakorlatilag semmivel sem vagyunk előrébb és még az ő részesedései csökkennek. Teremtsenek előbb saját maguknak előnyt és monopóliumot, aztán jöhetnek a világmegváltó ötleteik amik nyelik a miliókat.
    Nem kezdem el sorolni a többi problémát, de van dögivel és nem csodálkozom, hogy ennyien Nvidia kártyákat vesznek szívesebben.

    Én az egyetlen reményt abban látom, ha összeszedik magukat és értelmes drivereket kezdenek el csinálni, emellett pedig ha a VR platformra koncentrálnának hatalmas sikereket érhetnének el és beelőzhetnék a zöldeket. Kívánom, hogy így legyen és akkor Polarist fogok venni Pascal helyett!

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák