Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz bitblueduck #61630 üzenetére

    Nekem gamer felhasználásra ezzel nem volt bajom korábban, jól kiszolgált az R9 290 majd utána a az RX580 sokáig. Ugyanakkor az RDNA óta nem látom, hogy jól lennének menedzselve a dolgok.
    Az RDNA2-vel most (RX6800XT) pl. van olyan, hogy vissza kell tegyek egy bő 2 éves drivert, hogy ne bugozzon be pl. a BFV RT módban (természetesen a játék és a win10 is a legfrissebb, hivatalos verzió). És ez nem egy sufni játék, nem túl régi AAA-s cím, és nem is én vagyok az egyetlen, aki belefutott és riportolta, javítás eddig sehol... Mondjuk ezen kívül nálam teszi a dolgát.
    Az sem volt amúgy hétköznapi, hogy megjelenés után hosszú időre ki kellett tiltani a foldingból az RX5700-akat, mert egyszerűen hibás eredményeket töltöttek fel... :Y :W
    A hardverrel maximálisan elégedett vagyok, de a szoftveres körítéssel nem igazán. Mondjuk én a zöldekétől sem ájultam el, ott is volt, amikor telepítés közben beállt, mint a szög, és a login-falas experience program sem nyerte el a tetszésem, de legalább így megkíméltek a telepítésétől is.

    A mostani driverekkel nem szokta már átrendezni szerencsére az asztalt, vagy legalábbis nem vettem észre. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák