Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz S_x96x_S #61626 üzenetére

    Bocsánatot kérek, én nem ismerem ezt a figurát, csak azt látom, hogy már nem az első alkalom, hogy publikusan vállal fel valamilyen bizonyos szempontból népszerű témát, amit aztán rövid idő elteltével prüszkölve dob el, amivel más szemszögből nézve szintén népszerűségre tesz szert.

    Tulajdonképpen nem lehet, hogy az egész csupán egy remekül kitalált médiahack volt?
    Nem feltétlenül eleve kamu, de hogy a tényleges cél nem a driver megjavítása volt, hanem csak a médiafelhajtás generálása, ami először az szolgált, hogy megcsinálom, aztán meg az, hogy tényleg nem lehet megcsinálni. Az illető pedig úgy vonul be a történelembe, mint aki legalább megpróbálta (az AMD helyett is), miközben tulajdonképpen az első komolyabb nehézségnél beadta a kulcsot.

    Elnézést, direkt fogalmazok is. Persze tudom, hogy vannak fontos coding standardek, de azért én is láttam már projekt-átvételt és az szinte kivétel nélkül úgy zajlik, hogy az új team hőbörögve-háborogva szidja az előzőt a megoldásai, vagy legalábbis a megörökölt kód miatt, miközben a legtöbb esetben csupán arról van szó, hogx egy kódbázis, egy eltérő megközelítés, struktúra megismeríse szellemi erőforrást igényel, amely fölött érzett stresszt az emberek egy része így ventillál.
    Magyarul nem azért nehéz, mert szar, hanem csak mert új/más.

    Oda akarok kilyukadni, hogy ha ez a csávó ekkora guru,.vajon miért nem veszi föl a kapcsolatot az amdvel, hogy szeretne nekik dolgozni?

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák