Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Anax #3063 üzenetére

    Ezzel nem értek egyet, ott a Z790 Apex, az egyik legjobb memória tuningot azzal érik el, csak a Dark meg a Tachyon ér fel hozzá, viszont az Apexet a legkönnyebb beszerezni.
    Akkor AMD oldalon ott volt a Crosshair VIII Dark Hero, ami tudott olyan feature-öket, amit más gyártó nem kínált.
    Maximus XI Apex és XIII Apex is a legjobb volt a maga idejében, a XI nagyon jó VRM-et adott annak idején 330€ körül abban a kategóriában best buy volt pl.

    Nem a nevükből élnek, mert a hardver jó, csak az arcuk lett nagy, azért hiszik, hogy mindent megúszhatnak és ez sok gyártóval megesett már és a jövőben is bele fognak még futni ebbe mások is. Jön most a pofon, majd kommunikációt és hozzáállást fognak változtatni és az élet megy tovább.

    Hibák minden gyártónál vannak és lesznek, a kommunikáció és a hozzáállás nem mindegy, de majd változtatni lesznek kénytelenek. Fejek hullnak majd gondolom, és majd az új pozícióval megbízottak munkája lesz rendbe hozni.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz Anax #3063 üzenetére

    Viszont pont azt mondják már sokan, hogy az ASUS főleg a nevéből él ma már és nem az aki volt, emiatt sokan megveszik, mert jól cseng a neve. (amíg nem jártam utána majdnem én is)

    Ehhez képest elég sok téren a mai napig eléggé ott vannak a szeren. Nem olvasok olyat, hogy kerüld az ASUS laptopokat, vagy kerüld az ASUS routereket...
    Alaplapok terén sem lehet azt mondani, hogy rosszat adnának ki. A BIOS terén vannak gondok, első sorban most az AM5 platformon...

    Iszonyú sokáig kerestem X670E-s lapot, amikor indult az AM5 és az ASROCK -nál jobb ár/érték arányút nem találtam a szempontjaimnak megfelelően.

    Én is nagyon nézegettem az ASRock deszkákat, X670E Steel Legend és PG Lightning volt az elsődleges opció, de aztán jött a B650E-E elég olcsón, így bele ugrottam.
    Egy hónap múlva térjünk vissza rá, hogy megbántam-e vagy sem. :DDD

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák