Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz Amartus #746 üzenetére

    Az Adrenalin telepít hozzá drivert ha nagyon szeretnél, de ha nVidia kártyád van lehet hagynám. Bár én AMD VGA-t használok nálam is ott van driver nélkül.
    Ennek oka az, hogy 2022. április óta nagyon durva crasht okozó bug van a driverben amit képtelen kijavítani azóta is... Ezért a 22.5.1-es adrenalint használom ami még nem támogatja az új iGPU-kat.
    Kapcsold ki eszközkezelőben ha máshogy nem lehet és nem használod semmire. Ezt is csak egyszer kell megcsinálni. Bajt nem teszel vele. Legfeljebb akkor lesz körülményes, ha netán VGA kártyát kiszeded és kéne az iGPU windowsban.
    (Remélhetőleg egy jövőbeli BIOS-ba lesz lehetőség kikapcsolni, mert ez alap funkció kéne legyen.)

    Edit: Igen ki lehet majd kapcsolni. Itt említenek béta BIOS-t ahol már van rá mód. Szóval türelem. :) Más pedig azt írja amire én is utaltam, hogy nem rossz dolog, mert
    videó dekódolásra azt használja nVidia kártya mellett. Vannak lehetőségeid :)

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák