Új hozzászólás Aktív témák

  • hokuszpk

    nagyúr

    válasz jimpo #5045 üzenetére

    az MSI B650m Mortarral szemezek, azon legalabb megvan a 6 sata port ; de tegnapelott arrol is lebeszelt az egyik szomszed.
    No nem ugy szep szavakkal, hanem athozott ket gepet, hogy csinaljak belole egyet. Az egyik valami socket 478 -as Pentium 4 volt ddr1 rammal 120GB diszkkel, a masik az egy Phenom II X6 Socket Am2+ lapban, DDR2 rammal ; na ebben mar volt egy 64GB -s ssd is a diszk mellett. Utobbit az itthoni elfekvo keszletbol kimaxoltam memoriaban, egy 128GB -s WD Green ssd -t bepakoltam, meg tettem hele egy HD7770 -es zsugat hirtelen ezek voltak keznel. Es boldogok lettek tole, nem szaggat tobbe a Prehistorik 2 es a Screamer 2 sem. Mondjuk szerintem ezek eddig se szaggattak, de na. +20% fps a Chromeban az már valami nem ?

    Nekem ehhez kepest 10-es szintu tervaltasra kepes masinam van, es nemerzem ugy, hogy boldogabb lennek egy jobbal, mert 20+ fps a remote desktoppal csak annyit jelent, hogy nagyobb lampast tettem a tudjatokhova, hogy ejjel tobbet dolgozhassak. Hat ez van felenk.

    Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

Új hozzászólás Aktív témák