Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz arnoldito #4897 üzenetére

    Van egy rendszerem, amit 6 éve "hordok" magammal. Nem tudom, hányadik lap, hányadik proci, stb..még soha nem volt gondom vele. Ide/erre a konfigra direkt nem ezt "hoztam" át, hanem egy új, legál rendszert akartam, clean installal..
    Most az imént még bogarásztam egy kicsit a biosban, expo megy, 32-38-38-40 CR1 simán megy, nem fagy. Stresszre sem. A latency mégis 72.5 ns..

    6x Ryzen 5 7600X HT 5471 MHz Asus ROG Strix B650E-E Gaming WiFi B650E Int. Dual DDR5-6023 32-38-38-40 CR1 39397 MPixel/mp

    Ez az érték teszten még rosszabb most, mint defaulton. Ezt sem értem. (CPU PhotoWorxx). Pedig itt a ram timing sokat dob, vagy sokat kellene dobnia rajta..de nem így van. Egyszerűen nem értem ezt a "rendszert", mert nem találok benne logikát.. :U . A bios rommá van bonyolítva, lassan 3 diploma kell hozzá, hogy cpu+ram settinget meg tudj csinálni..vagy még úgy sem..
    Kb. úgy érzem magam az S1151 V2 után, mintha egy trabantból átültem volna egy Teslába.. és nem azér', mer' annyira hűha. :D. Nincs meg az a WOW érzés, sokkal inkább a "miezaszar?". :D.

Új hozzászólás Aktív témák