Új hozzászólás Aktív témák

  • ekendi

    csendes tag

    válasz joysefke #2086 üzenetére

    1.
    tökéletesen, probléma mentesen expot bekapcsolva tudja igen, annyi, hogy ha manuálisan tuningoltam utána csak ram kivétel visszarakás után tudtam újra expot aktiválni, de az is kiderült, hogy alig hoz bármit az expohoz képest, nagyon jól beállitott szettek ezek gyárilag ahogy a HUB videóban is látszik

    1.1
    én a lap RGB fusionnel használom, a laphoz, vidikarihoz, ventikhez sync-elve, de ki is lehetne kapcsolni azt a sok ledet amik rajta vannak a ram modulokon (igy nagyon szinesre is be lehetne állitani)

    2.
    azt is nagyon az elején vettem amikor minden drága volt (ez is) itt a felső kategóriánál már mindegyik feature settje elég volt nekem, főleg gamingre. Semmi extra rossz vagy jó dolgot nem tudnék kiemelni. Baromi jól néz ki, sok bios jön ki hozzá, pl most f9c, massziv fölöslegesen nagy bordák, backplate, 2,4kg a súlya magában a lapnak :D elégedett vagyok vele

    3.
    ha Ram tesztet, cash tesztet nyomok 100% ram terhelésen ami egyébként sose lenne normál esetben akkor baromira coil whineozik, ez nekem is furcsa volt elsőre, főleg asrock, asus lapokat használtam előtte. normál használat mellett semmi, de proci vagy vidikari stressz tesztnél sem

    4.
    HUB youtube csatornán van teszt egybe a sok b650-ről pro és kontrákkal, ott is jól szerepel a giga de pl az asrock is és emlékeim szerint olcsó kategóriában gyengén szerepeltek az MSI meg Asus lapok.
    btw a boost idővel ne foglalkozz, nem gyorsasági verseny, hogy 10-20-60 sec alatt kapcsol e be, ha bekapcsol stabil legyen :D ddr5 tesztel, ez ilyen

Új hozzászólás Aktív témák