Új hozzászólás Aktív témák

  • Northlorien

    tag

    válasz S_x96x_S #1014 üzenetére

    A saját véleményem az, hogy csak és kizárólag ez az alaplap az ami megéri a magasabb felárat a Thunderbolt illetve a 10gb-os hálózati kártya miatt. Külön külön megvásárolni őket valószínűleg 70-100 ezres tétel lenne a kettő. 3 darab pci express slot van kettő 5,0-as 1x16 vagy 2x8-as, illetve a legalsó az 4.0-ás és két lanet használ, nekem itt van a monitorizáló kártyám, ami teljesen jól működik. Maga az alaplap szerintem teljesen rendben van, és jól működik - ennyiért menjen is jól. Amit negatívumként írnék az az, hogy a biosban be van állítva, hogy automatikusan telepedjenek fel az Asus baromságai, de ez kikapcsolható. A másik ami valószínűleg javulni fog hamarosan az a szoftveres support - Driverek stb. Illetve nincs rajta digitális optikai hang kimenet, engem annyira nem zavar, mert usb-s Dac-ot fogok rákötni idővel, de azért kicsit fura hogy kihagyták. Teljesen jól működik most beállítva, de előfordulhatnak bugok, és finomhangolni fognak sok mindent szerintem a közeljövőben. Teljesítmény szempontjából teljesen megvagyok vele elégedve. Gyors, stabil, és alacsony a hőmérséklet. Amennyiben szükséged van 10gb-es hálókártyára, vagy thunderboltra, teljes nyugalommal tudom ajánlani, és ugyanezt venném újra - más alternatíva nincs erre a kombóra.

Új hozzászólás Aktív témák