Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Hegyirabló #34448 üzenetére

    nem ismerem a játékokat, csak néhányról tudok ami "éhes"
    aktuális most a warzone vagy hasonló nevű csoda
    5800x-ekről ami tesztet találtam eszik rendesen, 5900x közelében ami +4 mag, nem is értem hogy sikerülhet annyit ennie, de saját tapasztalatom nincs
    5xxx-szel sem, de épp tegnap beszéltük 2xxx topikban, a "papíros" eredmények szépek meg jók, csak sokszor maga a puszta fps szám - de még a frametime sem - feltétlen fedik le azt amikor mirolagg-ok vagy egyéb anomáliák vannak a gyakorlatban, 2600 ellenében 3600 nálam - és másoknál - ilyet pl. megoldott, hiába ugyanúgy 6c/12t
    5xxx-ek kapcsán is simán benne lehet hogy "más világ", tulajokat kérdezd ők biztos jobban tudják
    egy 3800x-et jó léggel kényelmesen lehűtesz kvázi némán, attól nem kell félni
    kinek a bq! drp4, kinek a noctua d14-15, kinek a scythe ninja 5 - nekem az, egyk legjobb ár/érték arányú bitang lég ami direkt a csendre fókuszál a hűtés mellett -, vannak alternatívák
    jövőt tekintve biztos jobban jársz egy 5600x/5800x/3800x választással mint a 3600x-szel, amennyiért dobálják a 3600x-et új árakat nézve nincs is értelme venni most
    alig drágább a 3800x és 5600x, sőt, 3800x-ek ára szépen esett a romló ft ellenére is, ott van mint kb tavasszal volt, 108-110e között több értelmes boltból meg lehet venni, ez 33-34e-rel drágább az oem 3600x-eknél
    ha a hang nem számít a 3800x gyári hűtője is elég lehet értelmes all core oc-hoz

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák