Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz HSM #36362 üzenetére

    Az X58 rossz példa, legacy AMI BIOS, a legkönyebben manipulálható a világon. :D
    Sajna a mai UEFI cuccnál ez nem ilyen egyszerű, hogy beszúrok editorból pár CPU mikrokódot, ha kevés a hely, akkor párat meg kidobok és elmentem azt mehet fel. :(

    VGA-t utoljára ezer éve tuningoltam, egy Inno 3D GeForce 3 Ti 200-at, hozta a Ti 500-as órajeleit és teljesítményét (harmatos gyári hűtés természetesen cserélve egyedire), azóta úgy vagyok vele mint a motorokkal, ha kevés, cseréljük érdemben erősebbre. a mai VGA-kban amúgy se nagyon hagytak tartalékot... :(

    CPU tápkör: mivel egy erős lap (az egyik legerősebb X370-es) kapott gyengébb lap bios-át, ez aligha probléma, vinné a húzott 3950X-et mint floki a lábtörlőt. fordított helyzetben ez már kétséges. :U

    Ha érteném az AGESA mivoltát és lényegét, már feltérképeztem volna a lehetőségeket. ;)

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák