Új hozzászólás Aktív témák

  • kireka

    tag

    válasz venom8888 #1016 üzenetére

    Külföldön is a 3600at veszem komolyan szégyenlem magam hogy ennyi pénzért elfogadom, ez már rablás. Nem tudom a 3700x milyen de a 3600 egy úthenger. Úgy néz ki egy szálon tudja a 3600 is mint a többiek, sok szálon meg...hát szálakból soha sem elég :)

    Sajna a turbo orajel kamu (illetve elméleti maximális órajel), egyik sem turbóz 4,4GHz fölé, nem skálázódik, sem feszültséggel, sem hűtéssel, még folyékony nitrogénnel sem laza az 5GHz, pedig a buldózer ment 8-at.

    Előtte 2200G volt, az is rablás volt, inygen volt a proci a GPU hoz. Ott a GPU volt egy szörnyeteg a proci csak simán jó. Olyan helyzetekben ahol a 2200g (4/4T , 3.7GHz turbo) csak kínlódott/húzni kellett ez a proci szinte meg sem emeli az órajelet, sőt a 6ból 3-4 mag alszik :Y

    Most vettem egy rx580 4GB kártyát - pedig mindenáron Nvidiat akartam - de ha egyszer féláron van a 1060 hoz képest mit lehet csinálni. Nvidia kártya soha nincs akcióban.

    Egyszerűen nem lehet ellenállni az AMD-nek :D

    weri: adatokat akarunk, 12 szálon? feszültség? Nálam 4,3 a turbó -100mV offsettel. Még nem is próbáltam manuálisan húzni, pedig eddig minden procinál az volt az első, annál is amelyíket forraszteni kellett :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák