Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SECTORnooB

    addikt

    válasz AAAgold #7030 üzenetére

    Szerintem többen is.
    Noss azért tegyük helyre a dolgokat,PBO+XFR egy gyári set, inteligens,figyelembe veszi a környezeti tényezőket(hőfok,hűtés) és e szerint adagolja a magát.Tehát nem tud túlfeszelni olyan mértékben,hogy az káros legyen + ott az alaplap hővédelme STB...noss ha ezt kikapcsolod és vagy manuálisan felelőtlenül belegányolsz akkor kétség nem fér hozzá a garancia elvész.De amíg te mezei userként hazaviszed , összerakod pl a 2600X - B450 kombód (csak mondtam egy telefonszámot) és neadj isten eldobja a kanalat akkor téged nem vonhatnak felelősségre.Mert te rendeltetés szerűen használtad.(hozzáfűzöm azt,hogy attól még,hogy auto módba beadagolja neki pillanatnyilag a 1.48-t,attól még nem lesz baja,sőt a fogyasztásba és a hőtermelésbe is csak marginális eltérések lesznek,mint ahogy számtalan teszt bizonyítja is.

  • danico

    csendes tag

    válasz AAAgold #7030 üzenetére

    Ez az AMD hivatalos oldalrol van.

    1. Precision Boost Overdrive requires a 2nd Gen AMD Ryzen™ Threadripper processor with AMD X399 chipset motherboard. Because Precision Boost Overdrive enables operation of the processor outside of specifications and in excess of factory settings, use of the feature invalidates the AMD product warranty and may also void warranties offered by the system manufacturer or retailer.

    https://community.amd.com/community/gaming/blog/2018/08/13/understanding-precision-boost-overdrive-in-three-easy-stepsthree-easy-steps

    Ez mashol is dilemma volt. de valoszinuleg nem fognak foglalkozni.vel

    Az is lehet hoy kozben valtozott ..... Nekem nem hianyzik a PBO, anelkul is eleg gyors.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák