Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemadom-meg

    csendes tag

    válasz OutSider17 #532 üzenetére

    (#531) GeneraL_XTX:
    Köszönöm a válaszod, illetve a tanácsod. Azóta semmi probléma vele. :N Ahogy fentebb olvashattad, talán szoftveres, mint hardveres baj lehetett. Talán... :F
    -----------------------------------------------°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°---------------------------------------------------

    Nos, ésszel meghajtottam a konfigom. Szigorúan csak amit a BIOS felajánlott, 8%-ot. A memóriákhoz nem nyúltam, minden maradt "Auto" beállításon. De az általad ajánlott időzítést még majd kipróbálom.
    Azután egy kicsit WoT 1.0 Common Test. A képeket megtaláljátok a "WoT 1_0 Common Test"-ben. A mappák nevében is szerepel a 2 GB.
    Mivel sosem tuningoltam, ezért a VGA csak 1 GB memóriával volt eddig használva. Aztán a BIOS-ban turkálva eljutottam addig is, hogy a 2 GB legyen beállítva. :B
    Rögtön más lett a helyzet mind folyamatosság, mind fps terén! Sőt, rányomtam a beállításoknál a játék által ajánlott beállításra, és HIGH-ra tette!
    Meglepő módon játszható úgy is! ( Nem gondoltam volna.)
    A játék általam használt beállításai is megtalálhatóak a fotókon. Valamint a legújabb CPU-Z/GPU-Z által kiolvasott adatok is.
    Remélem segítenek a döntésben a jelenlegi VGA árak mellett... :W
    Több OC-t ne várjatok tőlem lehetőleg. Nekem ez is bőven elegendő. :K
    További jó garázdálkodást a gépekben! :DDD
    Persze, ha felmerül olyan kérdés, vagy vélemény, amire tudok válaszolok.

    "... Ha eszek, elálmosodok. Ha alszok, megéhezek..."

Új hozzászólás Aktív témák