Új hozzászólás Aktív témák

  • cimbi186

    aktív tag

    válasz cimbi186 #3053 üzenetére

    Sziasztok!

    Nos a RAM csere nem oldotta meg a kék halálom.(Hyperx megy vissza boltba ,G.skill marad)

    Továbbra is atikmpag.sys-re hivatkozva áll le minden játékkal(mármint ami itthon van és ki tudtam próbálni,sőt még egy „magos” játékot is leszedtem ,de azzal is) egy idő után. Van amelyik betöltődik és látszólag minden rendben alt+R is nézem amíg ki nem fagy , az értékek normálisak.
    SSD-re HDD-re telepítve sem jó.Tápnak a két ágát is már megcseréltem,semmi.
    Furmark,Prime95,Aida64,Memtest64 lefuttatva, hibátlan.Hardverhiba sztem nem lehet.

    Nos mondom akkor szoftveresen nekiugrunk.Win10 hibajavítót lefuttatom ,hiba nincs(nagyon nem volt kedvem harmadszorra is felrakni újra)
    Bios legfrissebb felpakol, alapon minden, Driverek egyesével fölpakol a 17.1.1-töl a 18.9.2-ig mindegyikkel fagy.

    atikmpag.sys hibának nekiugrok a neten.Rengeteg hibáról olvasni,de megoldásról (cserélj drivert kivéve) szinte alig. Van egy leírás hogyan fix-áld,de de az nálam már ott elhal,hogy nem azon a helyen vannak a fájlok ahol a leírásban,úgyhogy neki sem álltam(általában jó régiek,APU-hoz nem is találtam semmit)
    Szóval feladtam.Ötleteim elfogytak(ráment egy pár napom ,a napok nyertek :) )
    Böngészőből úgy is elég ritkán fagy ki.Játék helyett meg nekiállok olvasni :) .
    Aztán talán lesz majd valamikor rá megoldás .Lehet lesz egy IT zseni aki belefut egy ilyenbe és megossza itt velünk a fórumon a megoldást.

Új hozzászólás Aktív témák