Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz valenc #36668 üzenetére

    Az ajánlós topicokat ívelten érdemes elkerülni, az egyetlen ami még értékelhető színvonalon működik az szerintem a tápos.. :)

    A többi.., hagyjuk, fun factornak jók semmi másra, sokkal jobban meg kéne válogatni kiket engednek ott postolni. Ha valaki én aztán abszolút nem azt vallom hogy "ami drága az a jó.." / "ha drága valami akkor biztos jó is.." DE 16k-s belépő házat ajánlani Hawaii/Grenada mellé..az tapsi-tapsi.. :C
    Az illető okos feje búbjának felhasználásával csinálnék legszívesebben helyet egy 18-20as ventinek Runner_fxr helyében.. ;] :K

    Nyilván a másik félnek is van némi felelőssége de akkor is..

    Évek óta bármit újítanék vagy ismerősnek gépet raknék össze akkor egy adott keret vagy elképzelésből kiindulva szépen elkezdem olvasgatni az esetleges komponensek topicjait, levonom amit le kell és vásárolok, az ajánlós topicoknak a közelébe nem megyek..

    Abban is lehet valami egyébként amit GeneraL_XTX mond, amikor kerestem hogy melyik 390/X legyen nekem is az jött le a topic alapján hogy PCS,MSI,Sapphire, hajlottam is volna az MSI-re mert valami eszméletlenül szépen néz ki és a designjával/színvilágával is sokkal jobban beleillett volna a házba mint a másik kettő..(na.., nem röhög.. :DDD :B ) de az rajzolódott ki amit ő is említ, hogy nagyon hektikus a velük kapcsolatos tapasztalatok nagy része.
    Vannak akiknél "bemondós tuning"/értékközlés alapján a 70 fokot sem lépi át és vannak akiknél elforr, nyilván ahány szoba/gépház/felhasználó annyi változó..

    Szóval végül "Sapphire szektás" lettem, ők nagyjából mindig jól elvégzik a házi feladatot hűtés ügyileg de szerintem egy PCS-sel sem nyúltam volna mellé.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák