Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz mcwolf79 #34226 üzenetére

    Hát, Nekem a HAF-ban köszöni szépen jól elvan a 390, persze ha nagyon hűteni szeretném akkor az alsó ventit oda kell tekerni, de ha csak félgőzön megy, akkor is elvan a gpu 70 fok körül, a vrm-ek is általánosságban 80 fok alatt.

    OC mellett a 970 G1-nél a GPU szintén 65-70 fok körül volt. A VRM-et nem tudom, mert nem láttam.

    320W fogyasztás mellett is 90 fok alatt maradt, ha jól emlékszem 84 fokos volt a VRM a 390-nél.

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • kp59

    aktív tag

    válasz mcwolf79 #34226 üzenetére

    Adatlapodon úgy látom hogy te nem WQHD felbontáson használtad a kártyát. Ez pedig fontos mert ha "csak" Full-HD felbontáson használtad akkor a te példád ez esetben nem biztos hogy helytálló lesz nála. Látod hogy neki a Full-HD felbontásról a WQHD-re való átállás mennyire nagy változást hozott a teljesítmény igényben és a kártyája ez ki is fejezi hangoskodásában.

    Én is gondolkodtam nemrég hogy mennyire nagy felbontású monitort érdemes ehhez a kártyához venni de most utólag örülök hogy nem vettem ettől nagyobbat (igaz én ragaszkodtam a 21:9 képarányhoz és ettől többet nem is igen szántam monitor vásárlásra). Úgy tűnik WQHD-hez már a legfelső kategóriás kártyák kellenek ha az ember magas beállításokkal szeretne játszani és persze még a 60 fps is kevés neki (márpedig GeneraL_XTX-nek hozzászólása alapján ettől többre lenne szüksége).

    A lényeg hogy jobb lenne ha ki tudná próbálni valahol a 970-es kártyát ezen a felbontáson hogy működik és milyen kompromisszumokat kell a játékok beállításánál kötnie mert nem biztos hogy azt fogja kapni amit remél és akkor megint ott tart majd mint most (és kezdheti elölről az egészet megint).

Új hozzászólás Aktív témák