Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tailor74

    őstag

    válasz sixpak #21896 üzenetére

    Például FSP raider 550, 650 egyágas 12V-al rendelkeznek, 80+ minősítéssel, 17-21K-s áron. Vagy ugyanezen márkából az Aurum gold 600 is egyágas 48A leadással 92+ minősítéssel, igaz ez már 27 körül van. Csak kiindulási alapnak gondoltam.. :)

    Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

  • HSM

    félisten

    válasz sixpak #21896 üzenetére

    Itt mérték: [link]
    Ez nagyjából egybevág a tapasztalataimmal, ilyen Furmark-szivatással ki lehet hozni a sodrából, és 300W köré lőni (power limit nélkül) ugyanakkor normál játék között 200-250W közé tenném gyárilag. Nálam 947Mhz-ről 900Mhz-re levétel és -20mv Offset majdnem 50W-ot hozott fogyasztáscsökkenést. :K Úgy volt a komplett gép 300W BF4 max Mantle alatt. Azaz 275W körül adott le a táp, abból 60W-ot mért a proci saját fogyasztásának, meg még ott volt 2db 18-as és 2db 12-es venti, a 4*4GB 2133-as ram, az SSD, az X-fi hangkari...
    Táptípus-függő, egyágas-e. De mindig feltüntetik a specifikációknál. Amúgy simán kipróbálhatod, ha bénán vannak leosztva az ágak, attól baja nem lesz semminek, csak a védelem van elkülönítve, játék közben legrosszabb esetben lekapcsolgatja majd a gépet...
    Amúgy "Milyen tápot vegyek" topikban biztos tudnak naprakész tanácsokkal szolgálni táp-ügyben, ha mégis venni kell. :R Én Seasonic kedvelő vagyok, pl. G550 egy tök jó darab, bár nem a legolcsóbb... [link] Vagy ha nagyobb kell, akkor a CoolerMaster V700-a is parádés a Seasonic Platinum belével és szuper ventijével. ;)

    (#21900) korcsi: Tök változó, hogy oldják meg. :( No, meg az is játszik, amit írsz, sokszor jóval tovább engedik a védelmek, mint amit ráírnak. :R Ki kell próbálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák