Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz daveoff #20919 üzenetére

    Pedig ez a meccs még nincs lejátszva... Még csak most kezdenek szárnyra kapnia konzolok is... ;)
    Asszem kettőnk között a fő különbség, hogy Te rövidebb távban gondolkozol, ha nem tetszik, lecseréled, de élvezed, hogy most gyorsabb, halkabb. Én viszont hosszabb távban, bár van, hogy egy hirtelen jött gondolattól vezérelve én is gyakran cserélek, de alapvetően mindig úgy igyekszem vásárolni, hogy tartós legyen, ha úgy alakul a piac (vagy az anyagi helyzetem), ne szívjam meg, ha 2-3 évig nem nyúlok a géphez. :)

    Mondjuk az még komoly különbség, hogy nálad egy igencsak hangos refi 290X volt, amit én 10 percig nem bírnék elviselni a gépemben a hangja miatt, szóval emiatt duplán megértem, hogy váltottál, viszont nálam olyan csendben dolgozott 900Mhz-en a 290 WF3, hogy hangját nem hallottam, miközben azért a sebessége eléggé rendben volt, imádtam. :)

    Azt amúgy nem tudom, hogy tud nálad jobb lenni DX-ben a BF4 a 980-on, nálam amit Mantle alatt levágott, az überelt mindent, amit azelőtt bármilyen gépen tapasztaltam. :B De ahogy írtam, itt már a monitorod is lehet szűk keresztmetszet, 60hz és nem a leggyorsabb IPS...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák