Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz daveoff #19875 üzenetére

    Én is hasonló okok miatt tértem vissza a 290X-hez. Jó a 970, de véleményem szerint a 290X jobb, úgy globálisan, amit láttam belőle. Cicergős résztől eltekintve, bár az enyém nem volt hallható, de az új tulaja jelezte, cicereg, csak én nem hallottam.
    Egy 980-at biztos megtartottam volna, de nagyon túl lett árazva. Ha 160k-ért lett volna, akkor lehet kipróbálom a Vapor-X helyett illetve előtt. :DDD 40k-val többet viszont nekem nem ér 15% előny. Pláne úgy, hogy még mindig úgy látom, a 290X időtállóbb konstrukció, mint a Maxwell. De ez majd úgyis kiderül 2015 Q2-Q3-ig.
    Jelenleg a 980 a leggyorsabb, de olyan gyorsan változnak az erőviszonyok, hogy tényleg csak annak van értelme beleugrani, akinek nem gond, ha fél év alatt 40-50k bukik az árán.
    Persze itt vagyok a másik oldalon példának...Ha várok még 2 hetet, akkor nem 138k áll meg a Vapor-X, hanem 111k-ba. Én sem fogom tudni jól eladni, de nem is tervezem eladni az elkövetkező 1,5 évben, és így talán annyira nem fájó. Akkor fájna ha nem lennék elégedett. De a +200mV sem hozza forró hangulatba, egyszerűen nem tudom még auto ventivel se kihozni a sodrából. :N

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • odorgg

    addikt

    válasz daveoff #19875 üzenetére

    Alap órajelen, ami jelen esetben 1265 volt a max boost volt, olyan sokkal nem erősebb. Persze a fogyi pozitív, de szerintem ahol kevés lessz a 290 a jövőben, oda a 980 sem lessz elég.
    Ettől függetlenül, ha lenne felesleges 160k a számlámon, már nem itt beszélgetnénk erről, hanem a másik topikban :K

    Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

Új hozzászólás Aktív témák