Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Joshi #19267 üzenetére

    Itt a lényeg, amit elsőként látni kell az, hogy a konzolok sem hozzák az elvártat, amik pedig több szempontból is előnyben vannak a PC-hez képest. Úgyhogy a jóslásoknak nincs sok értelme szvsz, azon felül volt / van / lesz az a "probléma", hogy az eltérő architektúra és eltérő preferenciák miatt sok tekintetben jobb / és jobb is lesz az AMD, másrészről (játék függvényében ugye) meg az NV a jobb.
    És akkor még egy megjegyzés: én nem tudtam, hogy sírjak van nevessek, mikor az AMD által támogatott, és elvileg a "jobb és fejlettebb" GCN-re épülő játékok jobban futottak a GTX780 kártyán. :U

    Televan: nézd én teljesen megértelek, és még véletlenül sem mondtam / mondanám az ellenkezőjét! Az egyik 19 a másik 1 híján 20, éppen fentebb írtam amiért +1Ft-ot sem éri meg kifizetni. Sőt, várható a tavasz körüli új AMD generáció, amire még akár az NV is adhat vmi választ (mondjuk Ti. kiadással) ami megint átrendezheti az erő-, és árviszonyokat. Éppen ezért én úgy döntöttem a buxám érdekében és a fenti tapasztalatok alapján, hogy nagyon jó lesz nekem egy 3 hónapos, kifogástalan VGA remek áron (MSI GTX780 Lingtning konkrétan, de ezért tuti megköveznek itt :B ).

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák