Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci.csabi

    tag

    Na akkor látom szükség van némi út mutatára.

    Amit az elején letiztáznék, hogy én a vga hdmi kimentét használom és még hd 7850-nel is ment.
    Alaplapi hdmit nem probáltam a optikiaval pedig nem ment.

    Akkor kezdjük a legelején szükség van egy codec packra [link] (modjuk erre én ezt használom) ebben milárd beálítási lehetőség van de alegfontosabb az audio részleg az előttelévő részeket én nem szoktam álítani, amit itt mindenképpen be kell álítani a redszerünk csatornának számát nekem 5.1 es redszerem van én azt álítottam ha valakinek más van azt álítja. Aztán van ott egy olyan a jobb oldalon, hogy hdmi az ki kell pötyözni majd ott ki pipálni a mindent amit fel ajánl (dts stb...). Majd ferakni. Én az általa felajánlótt midia playert is feazoktam rakni.

    Következő, hogy be kell menni a hang beálításaiba ezt a táca jobb sarka hang ikon jobb kilck lejátszó eszközök meg kell keresni az amd hdmi kimenet alapértemezetté tenni majd jobb klick rá és ott keresni valami beálítási lehetőséget nem emlékszem potosan mert nem vagyok othon éppen, de a lényeg hogy ott is ki kell vásztani a csatornák számát és ha jól csináltátok átt ál a redszeretek valami egyedi hagzás modra nekem "PCM" ekkor minden a valodí hangformátuma ként szól és ha beraktok egy filmet akkor átt áll a dolby vagy dts re. A játékok alatt hiába irja a játék pl hogy dolbyt támogat nemfog át állni de nekem megy a térhang. Ellehet vele szütyögni.

    Ha valkinek nem megy akkor irnatok és segítek ha haza értem.
    Jó szorakozást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák