Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz mcwolf79 #34234 üzenetére

    Mivel az x16-os slotban indítottam ugye csináltam méréseket a szokásos benchekkel, alapórajelen, kitold TDP-vel. Átraktam az x8-ba és elvégeztem ugyan ezeket.., hát kérlek, mérhető differenciát nem sikerült észrevennem. :N
    Kvázi levontam azt a következtetést hogy a világon semmi gyakorlati jelentősége nincs, ha van is nagyon minimális, kb annyi mintha x16-os slotban egy vagy több teszt sokszori lefuttatása alkalmával tapasztalható eredmény/score szórás.

    A venti és a NYÁK közé amúgy érdemes minimális távolságot hagyni ha van rá lehetőség, szerintem nyugodtan rakhatod át az x8-asba ha van már kreatív ötlet hogyan tudod a ventit megoldani, bár esetedben nem feltétlen szükséges mert már ott van, amennyiben ott több levegőt kapna simán.
    Mérd ki a sebesség "különbséget" ha szeretnéd, ugyan azt az eredményt fogod kapni amit magam is, az az semmit.

    (#34235) abridabri:

    Szerintem bordát ne tegyél rá, inkább egy ráirányított ventivel próbálkozz te is. Érdemes bontott képet keresned hogy hővezető felület/pad is létre van-e hozva alatta vagy csak merevítés.
    Utóbbi esetében ha megoldható teljes szétrobbantás/garivesztés nélkül a magam részéről tuti megpróbálnám levenni, csalóka egyébként mert a BP önmagában elég szép súlytöbblet.

    Nem elhanyagolható tény, hogy nálam az elmúlt két évben a VRM így a NYÁK hőmérséklete finoman szólva is becsípődéssé lépett elő, taglaltam miért, szóval az hogy mit vagy mit nem csinálnék a Te/bárki más helyében nem feltétlen mérvadó.. :N :B

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák