Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz blu79 #34190 üzenetére

    Mea culpa részemről.. :R

    odorgg & tailor74:


    A +200mV ~ 1300as történettel szerintem megvárom az első mínuszokat. :B

    KékÖrdög.., neked meg csak a szokásos..
    Proci? Küldjed, visszaveszem.. ;]

    (#34199) Ghoula:

    :R
    Voltban passz, legutóbb amikor +100mV mellett néztem úgy droppolt a fesz mint a fene viszont a GPU órajelet nem zavarta így most nem néztem.
    A Skylake egyébként már nagyon nem Haswell. :N
    AVX2 Linx, 20perc, 1.344V-al..[link]
    GyiiIntel bácsi szerint ezekhez 1.45V a max ami 24/7 mellé adható, kvázi benchelésre lehet feljebb is menni alkalmanként.
    Ez az 1.424V is egy pár hete készült benchmark BIOS profil része még az ismerkedős fázisból, azóta betoltam 1.4V alá (1.385V LLC 6-al) csak nyers lustaság okán még nem foglalkoztam vele azóta, RAM-ok sem XMP-vel mennek már 3200-on hanem 3333@CL15 & CR1-el..

    Szóval kösz de vigyázok rá! :K

    (#34209) Sontir Fel:

    Ezesetben passz, nálam ezzel a módszerrel sosincs probléma, most sem volt, gond nélkül ment vissza a 15.7.1.
    Crimson ügyileg remélem hamar jön a javítás, a taglalt bugok ellenére nagyon frankón gyorsult tőle a kártya, sebességre jobb mint a 15.7.1.
    Tekintve hogy legutóbb deadwing topictárs feláldozta magát a közjó érdekében és tesztelte, a következő verziót magamra vállalom.. :D

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák